Скаржилася подругам на депресію На півночі найшли тіла жінки і двох її маленьких дітей

Слідчі розбираються в обставинах загибелі 34-річної москвички і двох її дітей. Одній дитині було близько 3 років, другому – всього 2 місяці. Їх тіла знайшли вранці в понеділок, 11 жовтня, під вікнами багатоповерхівки на Лівобережній вулиці (це північ Москви). На всіх тілах, так би мовити в поліцейських протоколах в таких випадках, – «ознаки падіння з великої висоти».

За попередніми даними, жінка з дітьми випали з вікна квартири на 18 поверсі, – повідомив сайту. джерело в правоохоронних органах. – Сім’я – благополучна. Глава сімейства є кадровим військовослужбовцям, а його дружина останні роки сиділа вдома, була домогосподаркою, народила майже поспіль двох дітей, – продовжує джерело. – При цьому останнім часом жінка скаржилася подругам на післяпологову депресію. Що приїхав після трагедії до будинку чоловік загиблої знаходиться в шоці.

За його словами, не було ніяких подій, які вказували б на такий розвиток подій. На місці працюють співробітники Слідчого комітету і прокуратури. Порушено кримінальну справу за статтею «Вбивство двох і більше неповнолітніх».

Останні статті