На Вінниччині померли двоє дітей

Двоє дітей померли, троє — у дитячій обласній лікарні. Найменшому — два роки. Попередня причина — отруєння грибами. Сталося це у селі Крутогорб Гайсинського району, що на Вінниччині. Діти з багатодітної родини.

Сьогодні у сусідньому селі Бондурі Гайсинського району попрощалися з 13-річною Владою. Дівчинка померла ввечері, 5 вересня в лікарні. Наступного дня не стало і 4-річної сестрички Злати.

Врятувати дівчат намагалися в Гайсинській райлікарні. Старшу дівчинку сюди доправили у суботу, 4 вересня о 2 годині дня,  каже лікар-реаніматолог Дмитро Кондратюк.

“Вона була госпіталізована в педіатричне відділення в свідомості, були зроблені аналізи. О 8 годині стан погіршивя, забрали в реанімацію. Стабілізували. Була в свідомості. О 4 годині ранку у дитини зупинилося серце. Провели реанімацій заходи, на 40 хвилині серце було запущено. Після цього в комі до 9:30, але врятувати не вдалося”, — зазначив Дмитро Кондратюк.

 Чотирирічну Злату до лікарні привези о другій ночі 5 вересня без свідомості.

“Поступила вона у вкрай важкому стані, без свідомості. Збільшилася печінка, відказували нирки, був набряк мозку”, — розповів Дмитро Кондратюк.

Ще троє дітей з цієї родини, вчора, санавіацією з районної лікарні доправили до дитячої обласної. У найважчому стані 12-річний Стас, — розповіла Тетяна Бондаренко, заступниця директора профільного департаменту.

До лікарні Суспільне не впустили. Чим отруїлась родина зараз зʼясовують фахівці Держпродспоживслужби.

За фактом смерті дітей у поліції відкрили кримінальне провадження. За результатами експертизи і встановлюватимуть причини та обставини смерті дітей.

Попередньо відомо, грибами мати дітей нагодувала 1 вересня і до 4 вересня намагалась лікувати їх вдома.

“Було встановлено, що 1 вересня їхня мати назбирала грибів, нагодовула дітей. У вечірній час у дітей почалася блювота, мати лікувала до 4 вересня сама, давала їм чай, абсорбенти, лікарської допомоги не було. Далі звернулася в лікарню”, — каже Віталій Паридуха, слідчий Гайсинського районного відділку поліції.

Останні статті