«Була товариською і завжди усміхненої» – Померла 22-річна працівниця Івано-Франківської ОКЛ

В Івано-Франківській обласній клінічній лікарні повідомили про смерть працівниці відділення нефрології, медичної реєстраторки Ольги Менюк (Говзан). Її життя обірвалося на 22-му році через невиліковну онкологічну хворобу.

«Оля прийшла до нас юною 18-річною дівчиною, упродовж двох років працювала медичним реєстратором, була товариською та завжди усміхненою, – розповідає завідувачка відділення нефрології Мар’яна Лесів. – Згодом ми розділяли з Олею радість одруження, під час декретної відпустки вона часто провідувала нас зі своїм синочком, а вже після встановленого діагнозу наші медсестри її прокапували…».

За словами медиків, спершу йшлося про гінекологічну проблему, але невдовзі ситуація виявилась складнішою, оскільки констатували злоякісне новоутвореня з боку апендикса. Незважаючи на те, що хвороба стрімко прогресувала, колеги відзначають позитивне налаштування Ольги і що найбільшою мотивацією жінки був її дворічний синочок.

«Вона знала про хворобу, але все одно була позитивною та лагідною, – говорить Мар’яна Лесів. – Оля мала велику жагу до життя і навіть попри нестерпний біль завжди знаходила сили усміхатись…».

Протягом року молода жінка перенесла кілька операцій, втім хвороба виявилась нездоланною.

Колектив закладу співчуває родині Ольги Менюк, чоловікові з синочком Ярославчиком, мамі Галині.

Останні статті