Шевченко – про матч з Бахрейном

Головний тренер національної команди Андрій Шевченко після нічиєї з Бахрейном зазначив, що футболісти грали під навантаженнями і зараз тренерський штаб оцінить виконані дії гравців і буде далі готується до чемпіонату Європи.

“Перш за все я хочу подякувати глядачам за підтримку, нам було дуже приємно грати. Дякую Харкову за таку чудову атмосферу.

Для нас було важливо отримати інформацію, в якому стані знаходяться зараз гравці, адже тиждень тому деякі з них відставали. Подивимося статистику, скільки вони пробігли, подивимося, як вони відновлюються. Я розглядаю сьогоднішню гру як підготовку до Євро. Команда була під навантаженнями, ми не готувалися безпосередньо до цього матчу, ми готуємося до фінального турніру чемпіонату Європи.

В цілому я задоволений грою, задоволений діями молодих футболістів, вони сприймають наші вимоги. Тижневий цикл тренувань був дуже продуктивним, в футболі дуже важлива саме підготовка.

Ми дали навантаження футболістам і отримали реакцію на неї. Тепер у нас буде кілька вихідних, а потім ми зберемося 28 травня і будемо готуватися до другого контрольного матчу, а потім – до третього. У нас буде потім дуже мало часу для підготовки між цими поєдинками, тому було важливо дати навантаження саме зараз.

Травма Яремчука? Яремчук приїде на збір і пройде обстеження. Подивимося на його результати. Лікар з ним розмовляв, наскільки відомо, травма незначна.

Довбік? Коли нападник виходить, він повинен забивати. Артем мав моменти, але не реалізував їх. У той же час він добре рухався, взяв участь в гольовий комбінації. Йому треба прогресувати. Зараз говорити, що Довбік вже готовий грати за збірну, ще не можна, але у нього є якості, які дозволяють йому скласти конкуренцію іншим форвардам.

Останні статті